Chat with us, powered by LiveChat Łóżko MONTANA TARTAK MEBLE drewniane
Łóżko MONTANA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko MONTANA TARTAK MEBLE drewniane
  • Łóżko MONTANA TARTAK MEBLE drewniane

Łóżko MONTANA TARTAK MEBLE drewniane

2 990,00 zł

Wysokiej jakości drewniane łóżko Montana Tartak Meble dostępne w kilku wybarwieniach dębu.

Rozmiar:
Wybarwienie:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Solidne łóżko Montana Tartak Meble drewniane posiada prostą konstrukcję, jednak detale sprawiają, że wygląda nietuzinkowo i ciekawie. Zwrócić uwagę należy przede wszystkim na jego szerokie nogi, a także na atrakcyjny zagłówek, który podpiera poduszki i jednocześnie chroni powierzchnię ściany przed zabrudzeniem. Mebel wykonany jest z drewna dębowego, które wyróżnia się wysoką trwałością. Dostępne kolory konstrukcji to dąb olejowany, dąb rustical oraz dąb sonoma do wyboru, więc łóżko bez trudu dopasować można do posiadanej aranżacji sypialni, czy też indywidualnego gustu. Łóżko Montana Tartak Meble nie posiada w zestawie szuflady. Przestrzeń pod materacem jest wolna, dzięki czemu łatwiej utrzymać ją w czystości, ponadto dzięki temu łóżko nie prezentuje się masywnie. Łóżko występuje w różnych opcjach wielkościowych do wyboru. Wymiary wewnętrzne to 140/160/180x200 cm, a wymiary zewnętrzne całej konstrukcji są odpowiednio większe o 9 cm na szerokości oraz o 17 cm na długości.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Materac i stelaż należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Montana Tartak Meble drewniane

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test