Chat with us, powered by LiveChat Łóżko LOGAN COMFORTEO tapicerowane

Łóżko LOGAN COMFORTEO tapicerowane

2 997,00 zł

Eleganckie łóżko Logan Comforteo dostępne w standardowych rozmiarach i wielu rodzajach tkanin obiciowych.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 8-10 tygodni
Ilość:

Nowoczesne tapicerowane łóżko Logan Comforteo bardzo dobrze pasować będzie do przytulnych sypialni singla lub pary. Dostępne jest w trzech wielkościach do wyboru. Może mieć wymiary 140x200, 160x200 lub 180x200, więc można dobrać je do wielkości pomieszczenia oraz własnych potrzeb. Mebel wyróżnia się wytrzymałością, a oprócz tego jest bardzo atrakcyjny wizualnie, co zawdzięcza między innymi ciekawemu zagłówkowi, który dzielony jest w pionie i poziomie głębokimi przeszyciami. Przeszycie pionowe znajduje się także w centralnej części tapicerki łóżka, co doskonale komponuje się ze stylem zagłówka. Zagłówek mebla sięga aż do ziemi i to na nim w tylnej części zawieszona jest konstrukcja. W części przedniej natomiast mebel opiera się na ciekawie zaprojektowanych, rzucających się w oczy nóżkach. Cała konstrukcja osadzona jest dość nisko, ale nie prezentuje się masywnie. Łóżko Logan dostępne jest w wersji z dwoma pojemnikami na pościel. Tapicerkę, jaką będzie posiadać łóżko Logan Comforteo, wybierać można spośród materiałów zebranych w aż 5 różnych grup tkanin (I, II, III, IV, V), więc łatwo dostosujemy ostateczny wygląd mebla do posiadanej aranżacji sypialni.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem.

Łóżko Logan Comforteo

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test