Chat with us, powered by LiveChat Stelaż SELECT MOTO HILDING
Stelaż Select Moto Hilding
  • Stelaż Select Moto Hilding
HILDING

Stelaż SELECT MOTO HILDING

2 229,00 zł
Nowy produkt

Najwyższej jakości stelaż Select Moto Hilding z elektryczną regulacją zagłówka oraz podnóżka.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Na zdrowy i regenerujący sen ma wpływ wiele czynników. Nie należy zapominać więc zatem także o odpowiednim stelażu. Powinien być przewiewny i dopasowany do posiadanego materaca. Stelaż SELECT MOTO marki Hilding nadaje się do modeli piankowych, lateksowych i innych dostosowanych do stelaży ruchomych. Na jego budowę składają się 42 gięte listwy z klejonego drewna. Listwy te zostały dodatkowo powleczone odpowiednią folią, dzięki której drewno jest znacznie bardziej odporne na wilgoć i warunki zewnętrzne. Jej dodatkowym atutem jest ochrona pokrowca materaca przed przetarciami. Stelaż Select Moto Hilding zapewnia stały przepływ powietrza. Elastyczne listwy - umocowane w ruchomych, kauczukowych, trzypłaszczyznowych uchwytach - wspierają pracę materaca, doskonale go podpierają i pomagają właściwie reagować na nacisk ciała. Jego największym atutem jest jednak możliwość ustawienia nachylenia części dolnej i górnej za pomocą przewodowego pilota. Pozwala to na znalezienie ułożenia, w którym najlepiej wypoczniemy. Mechanizm działa płynnie i cicho. Dzięki stelażowi ruchomemu w łóżku możemy wygodnie siedzieć i regenerować zmęczone nogi poprzez uniesienie podnóżka. Stelaż Hilding Select Moto posiada też zmienną twardość w części środkowej. Jest dostępny w tradycyjnych rozmiarach. To najwyższej klasy stelaż w ofercie producenta HILDING dla najbardziej wymagających klientów.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 9-10 CM
Stelaż Select Moto Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Sonst alles ok

Super gelaufen meine Mutter ist jetzt sehr glücklich und ihre Wirbelsäule auch

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
HILDING