Chat with us, powered by LiveChat Stelaż EVO MOBIL MATERASSO
Stelaż EVO MOBIL
  • Stelaż EVO MOBIL
MATERASSO

Stelaż EVO MOBIL MATERASSO

2 628,00 zł
Nowy produkt

Elektryczny stelaż Evo Mobil Materasso z regulacją zagłówka i podnóżka, z ramą wykonaną z drewna bukowego.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

EVO MOBIL to najwyższej jakości elektryczny stelaż z regulacją zagłówka i podnóżka. Dzięki tej funkcji z łatwością znajdziemy pozycję, w której najlepiej zregenerujemy siły. Łóżko stanie się nie tylko miejscem snu, ale również relaksu. Nieważne czy w nim leżymy, czy siedzimy, nasz kręgosłup zawsze otrzyma wymagane wsparcie. W stelażu Evo Mobil napęd elektryczny został zamontowany w ramie nośnej, dzięki czemu nie zwiększa się wysokość stelaża. Stelaż Evo Mobil Materasso tworzy 28 listw brzozowych o szerokości 36 mm, a sam stelaż doskonale współpracuje z materacami piankowymi i lateksowymi. Listwy dobrze się do nich dopasowują ze względu na ich mocowanie w potrójnych, gumowych uchwytach. Stelaż wytrzyma obciążenie do 130 kg. UWAGA: Stelaż Evo Mobil Materasso nie będzie dobrze współpracował z materacami utwardzanymi kokosem lub sprężynowymi. Ze stelażem najlepiej pracują materace lateksowe i piankowe, np. termoelastyczne.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 9,5 CM
Stelaż Evo Mobil Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
MATERASSO