Stelaż Tempur Premium Flex 2000
  • Stelaż Tempur Premium Flex 2000
TEMPUR

Stelaż TEMPUR PREMIUM FLEX 2000

5 737,00 zł
Nowy produkt

Stelaż Tempur Premium Flex 2000 z możliwością regulacji za pomocą specjalnego pilota.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Tempur Premium Flex 2000 to udoskonalona wersja stelaża Tempur Flex 2000. Produkt wykonany jest ze stabilnej, wzmacnianej ramy, sprężynowych elementów o otwartej strukturze oraz silnika. Mechanizm zapewnia cichą, płynną regulację nawet przy dużym obciążeniu. Model ten wyróżnia się również innowacją w postaci bardzo miękkiej strefy na wysokości ramion. Jest to udogodnienie, które docenią szczególnie osoby śpiące na boku. Powierzchnia nośna składa się ze sprężynowych elementów, które zapewniają wysoką elastyczność punktową oraz nie zaburzają cyrkulacji powietrza wewnątrz materaca. Stelaż posiada w zestawie bezprzewodowy pilot sterujący, ale możliwa jest także obsługa mechanizmu poprzez smartfon lub tablet.
UWAGA! Stelaż sprzedawany jest bez nóg i stabilizatorów bocznych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11,5 CM
Stelaż Tempur Premium Flex 2000 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
TEMPUR