Kołdra BOTANIC PARADIES puchowa
  • Kołdra BOTANIC PARADIES puchowa
  • Kołdra BOTANIC PARADIES puchowa
PARADIES

Kołdra BOTANIC PARADIES puchowa

2 699,00 zł
Nowy produkt

Kołdra Botanic dostępna w czterech wersjach izolacji termicznej. Wysokiej jakości tkanina Tencel.

Rozmiar:
Wersja:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Jedna z najnowszych i najlepszych kołder w serii Paradies. Kołdra Botanic wypełniona została polskim puchem gęsim stworzonym w technologii Super Clean. Dzięki takiemu zastosowaniu materiał ten charakteryzuje się niezwykłą czystością i świeżością. Dodatkowo jest niezwykle lekki i puszysty, dzięki czemu jest gwarancją wysokiego komfortu użytkowania. Na tle innych kołder z tej serii Botanic wyróżnia się poszyciem. Wykorzystano puchoszczelną tkaninę pochodzenia botanicznego Tencel. Charakteryzuje się ona niezwykłą wytrzymałością, miękkością oraz wchłanialnością wilgoci, dzięki czemu zapewnia czyste i suche środowisko snu. Kołdra dostępna jest w czterech wersjach, specjalnie dostosowanych do pór roku. Producent zaleca pranie kołdry w temperaturze do 40 st.C., pozwoli to zachować właściwości produktu przez bardzo długi czas.

WYPEŁNIENIE: 100% PUCH GĘSI
Kołdra Botanic Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PARADIES