Chat with us, powered by LiveChat Kołdra NOTTE AMORE puchowa
Kołdra NOTTE AMORE ANIMEX puchowa
  • Kołdra NOTTE AMORE ANIMEX puchowa
ANIMEX

Kołdra NOTTE AMORE puchowa

1 090,00 zł
Nowy produkt

Ciepłe kołdry wykonane z puchu gęsiego.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Notte Amore to kołdra występująca w trzech wariantach: letnim, zimowym i całorocznym. Wypełnia ją w 90% prany puch gęsi najlepszej jakości, który przy niskich temperaturach zapewnia dobrą termoregulację, a latem nie zatrzymuje nadmiaru ciepła. To polski produkt wykonany ręcznie z dużą precyzją i dbałością o detale. Pokrycie kołdry zdobi fioletowa biza i haftowany logotyp. Wykonane jest z batystu bawełnianego, który gwarantuje puchoszczelność. Kołdra posiada budowę kasetonową zapobiegającą przemieszczaniu się wypełnienia wewnątrz produktu. Wszystkie materiały są zgodne z europejską normą PN-EN 12934; Klasa I. Puch charakteryzuje się sprężystością na poziomie 700 cu.in. Aby zachować wszystkie walory produktu przez długi czas, należy kołdrę wietrzyć, strzepywać i nie narażać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Może być czyszczona wyłącznie według instrukcji producenta.
UWAGA! Oferta dotyczy tylko KOŁDRY. Poduszkę z kolekcji Notte Amore należy dokupić oddzielnie.

WYPEŁNIENIE: 90% PUCH GĘSI PRANY
Kołdra Notte Amore Animex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

POLECAM

to czego szukałem polecam !!!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
ANIMEX