Kołdra Diamond Paradies puchowa
  • Kołdra Diamond Paradies puchowa
  • Kołdra Diamond Paradies puchowa
  • Kołdra Diamond Paradies puchowa
  • Kołdra Diamond Paradies puchowa
PARADIES

Kołdra DIAMOND PARADIES puchowa

7 299,00 zł

Kołdra Diamond Paradies z możliwością wyboru stopnia wypełnienia dopasowanego do pory roku.

Rozmiar:
Wersja:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Kołdra Diamond to ekskluzywny produkt przystosowany do potrzeb wymagających klientów. Poszycie z jedwabnej tkaniny puchoszczelnej jest wyjątkowo przyjemne w dotyku, a do wypełnienia kołdry wykorzystano starannie oczyszczony puch gęsi. Tkanina najwyższej jakości pozbawiona jest optycznych wybielaczy, a przyozdabia ją elegancki wzór o motywie roślinnym. Produkt świetnie sprawdzi się jako ekskluzywny prezent, gdyż do każdej kołdry dodawany jest prestiżowy kryształek Swarovskiego w kształcie loga marki Paradies. Dla zachowania najwyższej jakości zalecane jest czyszczenie chemiczne.

WYPEŁNIENIE: 100% PUCH GĘSI
Kołdra Diamond Paradies
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
PARADIES