Materac Montreal Mollyflex
  • Materac Montreal Mollyflex
MOLLYFLEX

Materac MONTREAL MOLLYFLEX piankowy

2 430,00 zł
Nowy produkt

Wysoki materac Montreal marki Mollyflex z warstwą pianki termoelastycznej i wyjątkowym pokrowcu Soybean.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Materac Montreal jest modelem, który pozwala na efektywny wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Górna pianka o wysokości 7 cm wykonana jest z tworzywa termoelastycznego i pozwala na pełne rozluźnienie mięśni. Materiał dostosowuje się z łatwością do pozycji, w której śpi użytkownik i nie wywołuje żadnego nacisku zwrotnego. Znajdująca się pod nim pianka wysokoelastyczna Polilatex o grubości 15 cm utwardza konstrukcję i zapewnia jej odpowiednią wytrzymałość na obciążenie. Materac jest przewiewny i higieniczny. Materac może być stosowany z każdym rodzajem stelaża, ponieważ nie ma ryzyka uszkodzenia wypełnienia podczas zginania na stelażu regulowanym. Pokrowiec zewnętrzny wykonano z delikatnego materiału wzbogaconego włóknem sojowym. Tkanina chroni wnętrze materaca przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temp. 60 st.C. Montreal jest modelem o średniej twardości, a jego rdzeń objęto dziesięcioletnią gwarancją producencką.

Pianka Viscofoam HD
Pianka Viscofoam: podstawowy materiał stosowany w materacach Mollyflex. Ta sprężysta pianka łatwo dopasowuje się do użytkownika i wolno odzyskuje wyjściową formę, nie pozostawiając w niej trwałych wgnieceń.
Pianka Newlatex
Pianka Polilatex: materiał wytwarzany bez udziału szkodliwych substancji (CFC), w technologii zmiennociśnieniowej, która do spieniania tworzywa wykorzystuje wodę. Pianka jest sprężysta i odpowiednio twarda, dzięki czemu rozkłada równomiernie nacisk na powierzchni materaca.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Twardość - średni
Montreal - budowa
Pokrowiec Soybean
Pokrowiec Soybean: delikatny, jedwabisty materiał wykonany z tkaniny zawierającej naturalne włókna sojowe oraz bawełnę. Pokrowiec jest elastyczny i przewiewny. Materiał sprawnie pochłania i odprowadza wilgoć. Jest przeznaczony do czyszczenia w temp. 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
rolowany
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
22 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Status medyczny:
tak
Producent:
Mollyflex
test
MOLLYFLEX