Materac TEMPUR Sensation Supreme
  • Materac TEMPUR Sensation Supreme
  • Materac SENSATION SUPREME TEMPUR piankowy
  • Materac SENSATION SUPREME TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION SUPREME

6 552,00 zł
Nowy produkt

Najniższy materac z kolekcji Tempur Sensation, która posiada dodatkowy wkład High Mobility.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Model Tempur Sensation Supreme składa się z aż czterech warstw materiału Tempur o zróżnicowanych właściwościach. Najniżej położony poziom wykonano z tworzywa DuraBase, który nadaje całemu produktowi stabilności oraz jest podstawą dla kolejnych poziomów. Warstwa Tempur HM (High Mobility™) wykonana jest z dużej ilości komórek posiadających elastyczne ścianki i nieregularną formę, które zapewniają im wysoką sprężystość. Dzięki tej właściwości materac znacznie szybciej powraca do swojej formy. Materiał wspierający Tempur umożliwia utrzymanie ciała w zdrowej pozycji, która sprzyja odprężeniu i regeneracji. Ostatni z poziomów wykonany jest z tworzywa komfortowego Tempur reagującego na ciepło oraz nacisk, pod których wpływem tworzy komfortową otoczkę dla odpoczywającej osoby. Model Tempur Sensation Supreme umieszczony jest w dobrej jakości pokrowcu ozdobionym geometrycznym wzorem. Całkowita wysokość produktu to 21 cm.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: pianka, która w wyniku oddziaływania temperatury i nacisku ulega czasowemu odkształceniu mającemu na celu podtrzymanie ciała użytkownika oraz otulenie go komfortową otoczką. Warstwa szybko powraca do swojej pierwotnej formy i jest bardzo wytrzymała.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał TEMPUR High Mobility™: materiał wykonany z sieci nieregularnych komórek o cienkich ściankach. Taka budowa zapewnia dużą wytrzymałość oraz wysoką elastyczność całego produktu. Materac szybciej powraca do swojej właściwej formy, co ułatwia użytkownikowi zmianę pozycji.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: warstwa tworzywa o otwartokomórkowej budowie i dużej przewiewności, która umożliwia dostosowanie się materaca do kształtu ciała użytkownika. Dodatkowo kręgosłup utrzymywany jest w zdrowej pozycji przez cały okres wypoczynku, a mięśnie i stawy rozluźniają się, co pozwala na głęboki odpoczynek.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Sensation Supreme - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Elegancki pokrowiec ozdobiony jest geometrycznym motywem zaprojektowanym przez wybitnych wzorników. Obszycie posiada zamek ułatwiający jego szybkie ściągnięcie oraz wypranie w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
TEMPUR