Materac TEMPUR Sensation Elite
  • Materac TEMPUR Sensation Elite
  • Materac SENSATION ELITE TEMPUR piankowy
  • Materac SENSATION ELITE TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR SENSATION ELITE

7 536,00 zł
Nowy produkt

Materac o wysokości 25 cm, mający w składzie piankę High Mobility ułatwiającą poruszanie się po materacu.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Model Tempur Sensation Elite wykonany jest z kilku zróżnicowanych poziomów tworzywa Tempur. Podstawę produktu zrobiono z pianki DuraBase, która stanowi podparcie dla kolejnych warstw oraz stabilizuje cały produkt. Poziom z materiału Tempur HM (High Mobility™) zapewnia szybki powrót produktu do swojej pierwotnej formy oraz ułatwia poruszanie się po powierzchni materaca. Właściwości te możliwe są za sprawą struktury wewnętrznej tworzywa, która wykonana jest z komórek o elastycznych ściankach i nieregularnym kształcie. Materiał wspierający Tempur utrzymuje ciało w naturalnej pozycji, która umożliwia głębokie odprężenie i regenerację. Najwyższa z warstw konstrukcji wykonana jest z pianki komfortowej Tempur, która reaguje na ciepło oraz nacisk. Pod wpływem tych czynników odkształca się i tworzy stabilną, ale komfortową podporę dla ciała. Model Tempur Sensation Elite otoczony jest dobrej jakości obszyciem, które zostało ozdobione wyjątkowym wzorem. Całkowita wysokość produktu to 25 cm.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: tworzywo, które w pod wpływem oddziaływania temperatury i nacisku ulega odkształceniu, podtrzymuje ciało użytkownika oraz otula go miękką otoczką. Materiał bardzo szybko powraca do właściwej formy. Pianka jest wytrzymała i dobrze przepuszcza powietrze.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał TEMPUR High Mobility™: Wnętrze pianki składa się z połączonych ze sobą nieregularnych komórek mających cienkie ścianki zewnętrzne. Budowa taka gwarantuje wysoką wytrzymałość oraz wyjątkową elastyczność materaca. Powierzchnia produktu szybciej powraca do swojej pierwotnej formy, co umożliwia użytkownikowi łatwą zmianę pozycji.
Technologia CoolTouch
Materiał wspierający Tempur: Poziom materiału o otwartokomórkowej strukturze oraz dużej przewiewności, umożliwiającej dostosowanie się materaca do krzywizny ciała użytkownika. Dodatkowo kręgosłup podtrzymywany jest w naturalnym, zdrowym położeniu przez cały okres snu, a stawy oraz mięśnie mają możliwość rozluźnienia się.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Sensation Elite - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Elegancki, wytrzymały pokrowiec, który ozdobiony został geometrycznym motywem zaprojektowanym przez światowej sławy projektantów. Obszycie posiada wszyty zamek, który ułatwia szybkie ściągnięcie pokrowca z materaca oraz wypranie go w pralce automatycznej w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
TEMPUR