Materac TEMPUR Original Supreme
  • Materac TEMPUR Original Supreme
  • Materac CONTOUR SUPREME TEMPUR piankowy
  • Materac CONTOUR SUPREME TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR ORIGINAL SUPREME

6 552,00 zł
Nowy produkt

Wyjątkowy materac z materiału Tempur w pokrowcu QuickRefresh™

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Tempur Original Supreme cechuje się najlepszymi właściwościami materiału Tempur, które dla uzyskania wyjątkowego komfortu snu łączą się z miękkim pokrowcem. Jest to produkt idealny dla wszystkich, którzy preferują nieco twardsze podłoże do odpoczynku. Model Tempur Supreme jest najniższym z materacy pochodzących z kolekcji Tempur Original. Warstwę nośną w tym produkcie stanowią dwa materiały Tempur, których połączenie zapewnia optymalne podparcie dla ciała oraz sprawia, że kręgosłup znajduje się zawsze w zdrowej pozycji. Tworzywa te są bardzo odporne na trwałe odkształcenia, co gwarantuje niezmienność właściwości przez długie lata. Pianki nie ograniczają swobodnego przepływu powietrza, dzięki czemu zmniejszona została możliwość gromadzenia się kurzu oraz rozwój roztoczy. Produkt jest bardzo higieniczny oraz reguluje temperaturę i wilgotność środowiska snu. Najwyższą warstwę tego modelu stanowi komfortowy materiał Tempur, który pod wpływem nacisku oraz temperatury dokładnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, dając odczucie odpoczynku. Materac umieszczono w eleganckim pokrowcu QuickRefresh.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: materiał o właściwościach termoelastycznych. Warstwa pod wpływem nacisku oraz wysokiej temperatury dopasowuje się do krzywizny ciała, stanowiąc dla niego znakomite i bardzo miękkie wsparcie.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: materiał pozwala zapaść się w swoją strukturę ramionom oraz wspiera ułożenie tułowia i kończyn tak, aby użytkownik czuł się bardzo komfortowo. Odpowiednia pozycja ciała pozwala na rozluźnienie mięśni oraz stawów, co wspomaga proces pełnej regeneracji i odpoczynku. Materiał Tempur jest wyjątkowo trwałym tworzywem, które zachowuje swoje wyjątkowe właściwości przez długi czas.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Twardość - średni
Original Supreme - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Łatwy do zdjęcia i wyprania pokrowiec, którego ozdobny wzór na powierzchni został zaprojektowany przez globalnych liderów w dziedzinie wzornictwa. Obszycie jest bardzo miękkie i eleganckie. Pomarańczowa metka oraz lamówka są charakterystyczne dla produktów z serii Tempur Contour.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test
test
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
21 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
TEMPUR