Materac TEMPUR Cloud Elite
  • Materac TEMPUR Cloud Elite
  • Materac CLOUD ELITE TEMPUR piankowy
  • Materac CLOUD ELITE TEMPUR piankowy
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD ELITE

7 536,00 zł
Nowy produkt

Idealne połączenie stabilnego podparcia oraz wysokiego komfortu w modelu Tempur Cloud Elite jest gwarancją pełnego wypoczynku.

Dokup wniesienie produktu
Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Połączenie stabilnego, ergonomicznego podparcia oraz charakterystyczny dla marki Tempur komfort są właściwościami odróżniającą serię Cloud od innych produktów. Bazową warstwą materaca jest tworzywo DuraBase, które posiada wydłużoną żywotność. Pianka nadaje całej konstrukcji stabilności, którą zachowuje przez wiele lat. Pośrodku umieszczono materiał wspierający Tempur. Jego otwartokomórkowa struktura zapewnia wysoki współczynnik oddychalności. Swobodny przepływ powietrza przez konstrukcję produktu reguluje jego temperaturę podczas użytkowania oraz chroni go przed pleśnią i osadzającym się kurzem. Materiał Tempur Extra Soft reaguje na czynniki zewnętrzne szybciej niż inne podobne tworzywa. Pianka dopasowuje się do kształtu ciała w wyniku oddziaływania na nią ciepła oraz nacisku. Wszystkie materiały Tempur chronią przed uciskiem zwrotnym, który może powodować drętwienie kończyn. Odpoczynek na modelu Tempur Cloud Elite wywołuje uczucie głębokiego odprężenia. Pokrowiec QuickRefresh jest uszyty z miękkiego materiału i ozdobiony geometrycznym wzorem.

Pianka Termoelastyczna
Pianka TEMPUR: Jest to tworzywo, które w wyniku oddziaływania na nie czynników zewnętrznych, takich jak temperatura i nacisk, bardzo dokładnie otula ciało użytkownika. Osoba leżąca na materacu odczuwa rozluźnienia mięśni, co pozwala na pełną regenerację organizmu.
Materiał wspierający TEMPUR
Materiał wspierający TEMPUR: Pianka o otwartokomórkowej budowie, która w sposób równomierny rozprowadza ciężar ciała po całkowitej powierzchni materaca. Materiał przepuszcza powietrze, które reguluje temperaturę całego produktu.
WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Twardość - średni
Cloud Elite - budowa
Pokrowiec QuickRefresh
Pokrowiec QuickRefresh: Zdobiony geometrycznymi wzorami pokrowiec z miękkiego materiału wyposażony jest w zamek umożliwiający wygodne i szybkie jego ściągniecie. Obszycie można prać w temperaturze do 60°C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test

Szczegóły produktu

Sposób pakowania:
na płasko
Rodzaj:
piankowy
Wysokość:
25 cm
Gwarancja:
10 lat
Twardość:
średni
Producent:
Tempur
test
test
TEMPUR