• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac GELTEX QUANTUM MOON SEMBELLA 90x200 sprężynowy – OUTLET

3 044,00 zł 1 674,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 674,20 zł

Materac sprężynowy Geltex Quantum Moon marki Sembella w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Geltex Quantum Moon to model sprężynowy, skierowany do klientów poszukujących wytrzymałego i trwałego produktu, zapewniającego jednocześnie najwyższy poziom standardu nocnego wypoczynku. Rdzeń wkładu składa się z systemu sprężyn kieszeniowych, które zapewniają dynamicznie zmieniające się podparcie, zależnie od przyjętej pozycji snu. Miękkość wierzchniej warstwy to zasługa pianki Geltex, utrzymującej kręgosłup w naturalnej pozycji. Dodatkowym atutem jest otwarta budowa struktury materaca, gwarantująca przewiewność i świeżość wkładu. Zapewnia to zdrowy mikroklimat snu, pozbawiony szkodliwych bakterii oraz alergenów.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Moon Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA