• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż

Materac PASODOBLE HILDING 140x200 kieszeniowy – OUTLET

2 339,00 zł 1 637,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 637,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pasodoble to wygodny materac kieszeniowy. Umieszczone w oddzielnych woreczkach, niezależnie pracujące sprężyny, uginające się w zależności od siły nacisku w danym punkcie, dodatkowo podzielono na 7 stref twardości, co zapewnia sylwetce doskonałe podparcie i właściwe ułożenie kręgosłupa. Dla utwardzenia i zwiększenia trwałości podłoża zastosowano ekologiczne materiały: naturalne włókna kokosowe i sizalowe. Komfort odpoczynku podnosi elastyczna pianka Flexifoam. Materac można użytkować po obu stronach. Obracanie jest zalecane dla zwiększenia żywotności produktu. Pasodoble został wyposażony w innowacyjny pokrowiec Velvet, który dzięki zastosowaniu probiotyków redukuje alergeny. Pokrowiec można prać w temperaturze do 60°C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej, widoczna jedna dziurka. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż