• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR FIRM ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 4 390,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 390,10 zł

Materac Firm Elite z kolekcji Tempur w pokrowcu. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Firm Elite z kolekcji Tempur jest doskonałym miejscem do spania dla osób, które preferują twardsze podłoże. Pianki użyte w materacu zapewniają doskonałe podparcie i relaksują całe ciało użytkownika. Pianka Durabase™ jest odporna na trwałe deformacje, co zwiększa żywotność materaca. Pianka Tempur Extra Firm Support dopasowuje się idealnie do wagi i sylwetki śpiącego, reagując na ciepło. Dodatkowa pianka Tempur® posiada właściwości termoelastyczne, co zapewnia maksymalny komfort podczas snu i odpoczynku.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Pokrowiec noszący ślady użytkowania, zaciągnięty, ogólny stan dobry. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Materac można obejrzeć w salonie w Bielsku-Białej. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Firm Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR