• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ATUT PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

1 320,00 zł 924,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 924,00 zł

Materac kieszeniowy Atut z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kieszeniowy materac Atut, uzupełniony o sprężystą piankę Dynamic Blue, to perfekcyjne podłoże do snu przy nie za dużym budżecie. Model został wykonany wyłącznie z jakościowych komponentów, dlatego posłuży w dobrym stanie przez długi czas. Sprężyny kieszeniowe umieszczono w taki sposób, aby tworzyły aż siedem stref twardości, tym samym zapewniając podparcie wszystkich krzywizn kręgosłupa. Pianka za to wykazuje cechy odporności na deformacje, dlatego szybko wraca do swojego pierwotnego kształtu. Dzięki temu materac pozostanie w odpowiedniej kondycji przez wiele lat.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Atut Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC