• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MOLLYFLEX

Materac NOVIA MOLLYFLEX 80x200 piankowy – OUTLET

2 620,00 zł 1 703,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 703,00 zł

Materac piankowy Novia Mollyflex. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Novia firmy Mollyflex to model zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu snu. Materac został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wygodę użytkowania przez długi czas. Wkład materaca stanowią dwa rodzaje pianek - Viscofoam Pneumatic oraz Polilattex grey, które świetnie się uzupełniają. Pierwsza z nich doskonale dopasowuje się do krzywizn ciała oraz redukuje napięcie mięśni, zaś druga stabilnie podpiera kręgosłup. Materac Novia to propozycja przeznaczona dla osób preferujących sen na twardszym podłożu oraz użytkowników o podwyższonej wadze.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Minimalnie widoczne przebarwienie w jednym miejscu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Novia Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX