• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż

Materac SALSA HILDING 160x200 piankowy – OUTLET

2 689,00 zł 1 882,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 882,30 zł

Materac piankowy Salsa Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Salsa to materac stworzony z połączenia profilowanej pianki Flexifoam oraz pianki termoelastycznej Visco. Pierwsza z nich odpowiada za optymalną sztywność materaca. Wyodrębniono w niej 7 stref twardości, które zapewniają inne stopnie podparcia dla różnych części ciała. Dzięki temu rozwiązaniu materac może pomóc w zachowaniu prawidłowej postawy podczas snu. Stanowiąca wierzchnią warstwę pianka Visco pod wpływem ciepła ciała i jego nacisku mięknie oraz idealnie dopasowuje się do kształtów sylwetki, zapewniając użytkownikowi komfortowe podparcie. Salsa pozwala znakomicie zregenerować się podczas nocnego odpoczynku. Pokrowiec Velvet wzbogacono w mikrokapsułki zawierające probiotyki, które pomagają zwalczać alergeny. Jest on zdejmowalny i nadający się do prania w temperaturze do 60°C.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne: dwie małe dziurki, przebarwienie oraz lekkie zmiechacenia. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Salsa Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż