• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG PRIME PAN MATERAC dziecięcy – OUTLET

769,00 zł 461,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 461,40 zł

Materac dziecięcy Young Prime w zdejmowanym pokrowcu Tencel.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac dziecięcy Young Prime z kolekcji Pan Materac to niezwykle komfortowy blok pianki wysokolelastycznej HR. Podczas produkcji materiał ponacinano w taki sposób, aby maksymalnie chronił przed powstawaniem w materacu szkodliwych roztoczy, pleśni i drobnoustrojów. Model Young Prime wspomaga dodatkowo właściwy rozwój układu kostnego u najmłodszych użytkowników. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Tencel, możliwym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 13 CM
Materac Young Prime Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC