• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

5 074,00 zł 3 298,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 298,10 zł

Materac Air Hybrid Gel. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Air Hybrid Gel marki Pan Materac to produkt, który zapewnia optymalne wsparcie ciała podczas snu. Jego podstawą są sprężyny kieszeniowe, które zapewniają odpowiednią wentylację oraz elastyczność. Wierzchnią warstwę stanowi lateks, który jest materiałem sprężystym, a dodatkowo zapobiega namnażaniu się roztoczy, bakterii oraz grzybów. Pianka Eliocell posiada otwartokomórkową strukturę gwarantującą stały przepływ powietrza wewnątrz materaca. Materac jest dwustronny, dlatego użytkownik z łatwością dopasuje twardość modelu do indywidualnych preferencji.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne delikatnie zmechacenia i przetarcia na jednej stronie materaca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrig Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC