Chat with us, powered by LiveChat Materac ELITE LATEX SERTA 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Materac SERTA ELITE LATEX kieszeniowo-piankowy
  • Materac SERTA ELITE LATEX kieszeniowo-piankowy
Wyprzedaż
SERTA

Materac ELITE LATEX SERTA 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

10 490,00 zł 7 343,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7 343,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Elite Latex z kolekcji Serta. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Elite Latex marki Serta to wysokiej jakości materac hybrydowy ze zintegrowanym topperem, łączący zalety sprężyn kieszeniowych, naturalnego lateksu, różnych rodzajów pianek i innych materiałów, które współdziałając ze sobą, zapewniają regenerujący odpoczynek. 5-strefowe sprężyny odpowiadają za znakomite podparcie kręgosłupa. Lateks wytworzony w technologii Talalay posiada doskonałe właściwości higieniczne. Naturalna bawełna i włókno klimatyzujące służą utrzymaniu optymalnego komfortu termicznego. Miękkie oraz usztywniające pianki wpływają na odczucie komfortu. Materac przeznaczony do użytku jednostronnego.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zapakowany w zastępczej folii. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego


WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Materac Elite Latex Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SERTA