• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Stelaż SELECT MOTO HILDING 80x200 – OUTLET

2 229,00 zł 1 671,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 671,75 zł

Elektrycznie sterowany stelaż Select Moto w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Solidny stelaż Select Moto to idealna propozycja dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Został on bowiem skonstruowany z aż 42 giętych listw, z klejonego drewna, powleczonych dodatkowo wzmacniającą folią, dzięki której belki są bardziej odporne na wilgoć i warunki zewnętrzne, mogące wpływać na jakość zastosowanych materiałów. Listwy do korpusu stelaża przymocowano za pomocą trójpłaszczyznowych kauczukowych uchwytów, które świetnie wspierają pracę materaca przez całą noc. Model wyposażono także w opcję regulowania nachylenia części dolnej i górnej za pomocą przewodowego pilota, dlatego z łatwością można ustawić oczekiwany kąt wspomnianych elementów stelaża.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji. Model można obejrzeć 
w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 25%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x200 CM
Stelaż Select Moto Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż