• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac AQUA SLEEP MATERASSO 70x200 piankowy – OUTLET

1 874,00 zł 1 030,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 030,70 zł

Materac piankowy Aqua Sleep z kolekcji Materasso w rozmiarze: 70x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Aqua Sleep z kolekcji Materasso został stworzony przy zastosowaniu wysokiej jakości trzech pianek. Dzięki ich ułożeniu wszystkie części ciała użytkownika pozostają odpowiednio podparte na całej długości. Pianka Aqua Sleep działa pod wpływem temperatury, piankę Nightfly, odpowiadającą za elastyczność punktową materaca, skonstruowano na bazie wody, pianka Aloe Vera natomiast to antyalergiczny materiał, wzbogacony o ekstrakt z liści aloesu. Całość tworzy perfekcyjną przestrzeń do codziennego snu i odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Aqua Sleep Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO