• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC 180x200 – OUTLET

539,00 zł 431,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 431,20 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 180x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Surface Standard został wykonany z aż 28 giętkich listewek, wykonanych z drewna brzozowego. Dzięki ich ułożeniu co 3 cm, ciężar ciała jest równomiernie rozmieszczony. Uchwyty wykonane z wytrzymałego, odpornego na pękanie tworzywa, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Stelaż zapewnia doskonałą wentylację materaca, a także ochroni przed jego deformacją. Model Surface Standard posiada regulację twardości na odcinku lędźwiowym, co przekłada się na najwyższy komfort snu. Wysokość stelaża – 3 cm. Jest on dodatkowo łatwy w montażu.
UWAGA! Stelaż w stanie idealnym, nowy, kompletny. Uszkodzone opakowanie sklejone taśmą. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 180x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC