Chat with us, powered by LiveChat Materac FUNKY HILDING 80x190 piankowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FUNKY HILDING 80x190 piankowy – OUTLET

869,00 zł 695,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 695,20 zł

Materac piankowy Funky Hilding w rozmiarze: 80x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Funky marki Hilding to model dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży. Wkład materaca jest zbudowany z dwóch warstw pianki Flexifoam, cechujących się odmiennymi stopniami twardości, dzięki czemu materac Funky można użytkować obustronnie, w zależności od potrzeb. Na piankach dodatkowo wykonano specjalne nacięcia, które tworzą optymalne warunki do cyrkulacji powietrza, dlatego w materacu pozostaje zachowane czyste środowisko snu. Ponadto materiały zastosowane w materacu zapewniają idealne podparcie ciała na całej długości, tym samym dbając o zdrowy i regenerujący odpoczynek.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Funky Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż