• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Pokrowiec SPIN JANPOL 90x190 – OUTLET

398,00 zł 199,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł

Elastyczny pokrowiec Spin o właściwościach antybakteryjnych. Wymiary pokrowca: 90x190x14 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pokrowiec Spin z kolekcji Janpol wyróżnia się sprężystą strukturą materiału, znacznie poprawiającą elastyczność punktową całej powierzchni materaca. Odpowiednie napięcie powierzchni pomaga w utrzymaniu optymalnej i zdrowej pozycji podczas wypoczynku. Dzianina, z której wykonano pokrowiec, jest niezwykle delikatna dla skóry oraz wysoce odporna na rozciąganie. Specjalna powłoka Sanitized pokrywająca powierzchnię produktu skutecznie ogranicza rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Zaleca się pranie pokrowca w temperaturze nie wyższej niż 30 st.C.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 50%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 90x190x14 CM
Pokrowiec Spin Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL