Chat with us, powered by LiveChat Materac VISCOGREEN LUX PARTNER MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac VISCOGREEN LUX PARTNER MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

4 197,00 zł 3 147,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 147,75 zł

Piankowy materac Viscogreen Lux w wersji partner. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Viscogreen Lux marki Materasso to dwustronny model o właściwościach zdrowotnych. Wkład materaca tworzy kombinacja dwóch wysokiej jakości pianek, które zapewniają prawidłowe podparcie ciała przy zachowaniu odpowiedniego komfortu podczas snu. Pianka Biogreen charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na odkształcenia, dzięki czemu tworzy stabilną powierzchnię spania przez bardzo długi czas. Termoelastyczna pianka Viscogreen pod wpływem nacisku i temperatury ciała doskonale dopasowuje się do sylwetki użytkownika, zapewniając komfort oraz wygodę podczas snu.
UWAGA! Materac nowy w oryginalnym opakowaniu. Widoczna dziurka w pokrowcu oraz lekkie zabrudzenie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Viscogreen Lux Materass
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO