• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac GREENGEL ANTIBACTERIAL PAN MATERAC 80x200 piankowy – OUTLET

2 642,00 zł 1 321,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 321,00 zł

Materac piankowy Greengel Antibacterial z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Greengel Antibacterial został stworzony z połączenia trzech jakościowych pianek, które właściwie podpierają ciało użytownika, zapewniając zdrowy i spokojny odpoczynek. Pianka Nightfly perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego, pianka Antibacterial dba o czystość i higieniczność wkładu, pianka Greengel natomiast posiada właściwości zapewniające regenerację ciała po trudnym dniu. Materac cechuje się średnim poziomem twardości, dlatego sprosta wymaganiom wielu kupujących.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w opakowaniu zastępczym. Materac z ekspozycji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Greengel Antibacterial Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC