• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac HYBRID MIND PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

5 932,00 zł 4 152,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 152,40 zł

Materac kieszeniowy Hybrid Mind z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Hybrid Mind to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się zdrowym i higienicznym snem. Dzięki zastosowanym piankom, materiałom oraz sprężynom kieszeniowym, dopasowuje się on do kształtu ciała, zapewniając odpowiednie podparcie. Posiada siedem stref twardości, a stabilne sprężyny kieszeniowe uginają się tylko pod naciskiem ciała. Dodatkowo solidne pianki zapewniają właściwy przepływ powietrza i chronią przed roztoczami, pleśnią oraz kurzem. Całość jest połączona ekologicznymi klejami, aby zadowolić klientów, którzy zwracają szczególną uwagę na kwestię ochrony środowiska.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Hybrid Mind Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC