• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 90x200 piankowy – OUTLET

1 579,00 zł 947,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 947,40 zł

Materac piankowy Original Thermo z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Original Thermo to wysokiej jakości materac z kolekcji Pan Materac. Jego konstrukcja opiera się na pianie Flexifoam, która została wyposażona w nacięcia, dzięki czemu materac oferuje aż 7 stref twardości. Warstwę wierzchnią tworzy natomiast 5 cm pianki termoelastycznej, która zapewnia odpowiedni komfort i miękkość. Materac wyposażono także w specjalistyczną taśmę 3D, wszytą z boku, co gwarantuje bardzo dobrą wentylację i oddychalność. W połączeniu z właściwościami termoelastycznymi materaca, użytkownik może liczyć na stabilne podparcie i bardzo dobry komfort podczas snu. Original Thermo to produkt, który gwarantuje doskonałą jakość oraz dobry sen każdej nocy.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Widoczne lekkie przebarwienia w czterech miejscach. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC