• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
CUREM

Materac .REG CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 311,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 311,60 zł

Materac .Reg marki Curem dostępny w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac .Reg Curem to nowoczesny produkt, który jest gwarancją najwyższego poziomu komfortu podczas snu. Cechuje się on właściwościami twardego materaca, dlatego tworzy idealne podparcie dla ciała, dzięki kilku strefom o zróżnicowanej twardości. W materacu wykorzystano specjalną technologię Supportive Air Technology, przez co powierzchnia materaca reaguje indywidualnie w zależności od stopnia nacisku. Materac .Reg doskonale dopasowuje się do naturalnej sylwetki człowieka, tworząc efekt delikatnego otulenia podczas snu.
UWAGA! Materac poekspozycyjny, w stanie bardzo dobrym. Pokrowiec może wymagać odświeżenia. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 60%. Materac można obejrzeć w salonie w Mielcu. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Reg Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
CUREM