• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BREAKDANCE HILDING 90x190 piankowy – OUTLET

979,00 zł 734,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 734,25 zł

Materac piankowy Breakdance z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Breakdance marki Hilding został stworzony z myślą o nastolatkach. Dzięki zastosowaniu pianek o dwóch stopniach twardości, materac jest dwustronny. Zależnie od potrzeb i przyzwyczajeń, można używać strony średnio-twardej lub twardej. Pianka Flexifoam została w odpowiedni sposób wyprofilowana i pokryta nacięciami, dlatego powietrze i wilgoć są odprowadzane z wnętrza materaca. Oprócz tego, komponent wyróżnia się doskonałą elastycznością i sprężystością. Świetnie podpiera kręgosłup na całej długości, niezależnie od pozycji snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż