• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac LAVENDER MAXI MATERASSO 90x200 piankowy – OUTLET

2 376,00 zł 1 663,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 663,20 zł

Materac piankowy Lavender Maxi z kolekcji Materasso w rozmiarze: 90x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Twardy materac Lavender Maxi z kolekcji Materasso to idealne podłoże do snu dla osób z podwyższoną wagą ciała oraz ceniących nieustanną stabilność ciała podczas odpoczynku. Został on bowiem stworzony z pianki Lavender, pianki HR oraz warstwy z włókna kokosowego. Pianka Lavender, poza ochroną materaca przed namnażaniem się szkodliwych bakterii oraz roztoczy, znacznie redukuje bezsenność i stres użytkownika. To wszystko za sprawą obecności w niej naturalnego olejku lawendowego, pozytywnie wpływającego na układ nerwowy i oddechowy śpiącego. Pianka HR z kolei perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, przyjemnie ją otulając. Włókno kokosowe natomiast odpowiednio utwardza powierzchnię snu, dbając jednocześnie o odporność i właściwą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Lavender Maxi Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MATERASSO