• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID VISCO PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy – OUTLET

2 642,00 zł 1 849,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 849,40 zł

Materac kieszeniowy Air Hybrid Visco z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Air Hybrid Visco łączy w sobie cechy najlepszych materacy piankowych i modeli sprężynowych, dzięki czemu ciało użytkownika jest podparte prawidłowo na całej długości. Twardsza strona materaca obłożona jest perforowaną pianką Eliocell, która wraz ze specjalną przekładką Seacell chroni przed wilgocią, kurzem i alergenami. Osoby preferujące bardziej miękkie podłoże snu powinny korzystać ze strony pokrytej pianką termoelastyczną, która dopasowuje się do sylwetki użytkownika, redukując naciski i zapewniając szybszą regenerację podczas snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Air Hybrid Visco Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC