Chat with us, powered by LiveChat Materac BASS HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BASS HILDING 160x200 nawierzchniowy – OUTLET

709,00 zł 531,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 531,75 zł

Materac nawierzchniowy Bass w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bass to materac nawierzchniowy marki Hilding. Znakomicie sprawdzi się jako dodatkowa warstwa zwiększająca odczucie twardości i poprawiająca komfort odpoczynku osób preferujących twarde podłoża do spania. Stworzony jest z pianki Velvet Touch, która mimo utwardzenia podłoża, jest elastyczna i dopasowuje się do ciała użytkownika. Wkład umożliwia swobodny przepływ powietrza, a tym samym przyczynia się do stworzenia higienicznego środowiska snu. Dobrą oddychalność gwarantuje również przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry pokrowiec Tencel z włókien wiskozowych. Jest on zdejmowalny. Można go prać w wodzie w temperaturze nieprzekraczającej 60°C.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, zrolowany, spakowany w zastępczą folię. Na materac nałożony został rabat w wysokości 25%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 7,5 CM
Materac Bass Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż