• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż

Materac PASODOBLE HILDING 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 805,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 805,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Velvet. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Bardzo twardy materac, który jest dedykowany szczególnie osobom z problemami kręgosłupa. Jako wyrób medyczny przyczynia się do profilaktyki wad postawy. Jest również świetną propozycją dla osób o wyższej wadze oraz preferujących twarde podłoże. W jego wnętrzu znajdują się sprężyny kieszeniowe, które obłożono z jednej strony włóknem kokosowym, a z drugiej strony włóknem sizalowym. Najbardziej zewnętrzną warstwę po obu stronach stanowi elastyczna pianka Flexifoam. Dzięki wydzieleniu 7 stref twardości Pasodoble zapewnia wsparcie dostosowane do odmiennej siły nacisku poszczególnych partii ciała. Materac ubrany jest w pokrowiec Velvet z probiotycznymi mikrokapsułkami. Można go prać w temperaturze do 60°C. Uchwyty ułatwiają obracanie materaca.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w folii zastępczej, delikatnie widoczne zmechacenia oraz przetarcia. Na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż