• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac AMBER PLUS SEMBELLA H3 180x200 kieszeniowy - OUTLET

3 404,00 zł 2 450,88 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 450,88 zł

Materac kieszeniowy Amber Plus z kolekcji Sembella. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Amber Plus z kolekcji Sembella został stworzony przy zastosowaniu najwyższej jakości komponentów. Jego podstawę tworzą elastyczne sprężyny Mulipocket, rozmieszczone w ułożeniu 505 sztuk na metr kwadratowy. System sprężyn skonstruowano w taki sposób, aby wszystkie krzywizny ciała śpiącego pozostawały we właściwej pozycji przez całą noc. Materac został wzbogacony także o antyalergiczną piankę Bultex o wysokim stopniu elastyczności. Pianka swoją strukturą przypomina morską gąbkę, co dodatkowo wpływa na poziom komfortu w trakcie odpoczynku. Ponadto materiał wspomaga odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca, tym samym zapobiegając zagnieżdżaniu się szkodliwych zarazków, bakterii oraz roztoczy.
UWAGA! Materac nowy w zastępczej folii. Dwa lekko widoczne przebarwienia. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 28%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Amber Plus Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
SEMBELLA