Chat with us, powered by LiveChat Materac KOŁYSANKA HILDING 60x120 dziecięcy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac KOŁYSANKA HILDING 60x120 dziecięcy – OUTLET

399,00 zł 339,15 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 339,15 zł

Materac dziecięcy Kołysanka Hilding w pokrowcu Lotus. Wymiary: 60x120 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Kołysanka Hilding to model zaprojektowany z myślą o pierwszych latach życia każdego dziecka. Rozwijający się organizm wymaga szczególnego traktowania, aby proces wzrostu przebiegał prawidłowo. Materac ma dwie strony użytkowe, różnią się one stopniem twardości. W pierwszych miesiącach stabilne podparcie zapewni wkładka z kokosa, nadająca szczególnej sztywności. Włókna tej maty połączone są ze sobą antyalergicznym lateksem, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo. Rdzeń materaca buduje natomiast elastyczna pianka Flexifoam, charakteryzująca się doskonałą wentylacją. Materac został wyposażony w antyalergiczny pokrowiec przeznaczony do prania w maksymalnej temperaturze 40 st. Celsjusza.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, w zastępczym opakowaniu. Słabo widoczna plamka na rogu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Kołysanka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż