• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Poduszka TEMPUR SONATA L - OUTLET

762,00 zł 571,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 571,50 zł

Ergonomiczna poduszka Tempur w rozmiarze L oraz pokrowcu Double Jersey Premium.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Odpowiednio dopasowana i wygodna poduszka to bardzo ważny element w trakcie snu. Poduszka Sonata z kolekcji Tempur będzie idealna dla osób, które podczas odpoczynku często zmieniają pozycję ciała. Niezależnie od ułożenia głowy pozostaje ona prawidłowo podparta, a kręgosłup szyjny oraz występujące przy nim mięśnie są stabilnie utrzymane i odciążone. Poduszka znajduje się w miękkim w dotyku pokrowcu Double Jersey Premium.
UWAGA! Poduszka w stanie bardzo dobrym, w oryginalnym opakowaniu. Wyczyszczona, bez śladów zabrudzeń. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: L (61x40x12,5 CM)
Poduszka Tempur Sonata
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR