• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
JANPOL

Materac CORA JANPOL 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 865,00 zł 2 005,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 005,50 zł

Materac Cora z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Wymiary: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Cora Janpol opiera się na wkładzie ze sprężyn kieszeniowych, a na każdy metr materaca przypada ich aż 260 sztuk. Takie zagęszczenie gwarantuje selektywną pracę każdej ze sprężyn, co zapobiega przenoszeniu się drgań na powierzchni materaca. Podział wkładu na 7 stref twardości jest gwarancją stabilnego podparcia dla kręgosłupa, a za miękkość odpowiada starannie przemyślana kompozycja pianek. Całość usztywnia przekładka filcowa, która oddziela system sprężyn od pozostałych warstw. Właściwości antyalergiczne zapewniło użycie lateksu otrzymywanego z mleczka kauczukowego. Materiał ten nie gromadzi kurzu, a dodatkowo hamuje rozwój roztoczy i szkodliwych mikroorganizmów.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rozrolowany. Brak oryginalnego opakowania. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Cora Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL