• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Materac COMFORT DUAL 10 MAGNIFLEX 90x200 piankowy – OUTLET

4 489,00 zł 2 917,85 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 917,85 zł

Materac piankowy Comfort Dual 10 z kolekcji Magniflex w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Piankowy materac Comfort Dual 10 z kolekcji Magniflex to idealna propozycja dla osób, które zmagają się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi kręgosłupa. Składa się on bowiem z dwóch jakościowych pianek, perfekcyjnie podpierających całą sylwetkę użytkownika podczas codziennego snu. Pierwsza z nich to termoelastyczna pianka Memoform z funkcją pamięci kształtu. Materiał ten działa wyłącznie pod wpływem temperatury śpiącego, tym samym idealnie wypełnia wszystkie krzywizny kręgosłupa. Druga z kolei to pianka Elioform o właściwościach ortopedycznych. Nadaje ona stabilności całemu wkładowi materaca, zapewniając spokojny odpoczynek.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Comfort Dual 10 Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX