• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL STRONG PAN MATERAC 100x200 kieszeniowy – OUTLET

2 659,00 zł 1 196,55 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 329,50 zł

Materac kieszeniowy Original Strong z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 100x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Solidny materac kieszeniowy Original Strong z kolekcji Pan Materac to idealne podłoże do codziennego snu i odpoczynku. Jego podstawę stanowią wygodne sprężyny kieszeniowe, które uginają się wyłącznie pod naciskiem ciała użytkownika. Rozwiązanie to jest szczególnie polecane parom o dużej różnicy wagowej, ponieważ ułożenie materaca po jednej ze stron nie wpłynie na poziom komfortu odpoczynku partnera. W modelu znajdują się również różnego rodzaju pianki, właściwie stabilizujące ciało użytkownika przez całą noc. Dodatkowo materac ma aż 7 stref twardości, perfekcyjnie dopasowujących się do potrzeb śpiącego.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Produkt można obejrzeć 
w salonie w Szczecinie, przy ul. Struga 31A. Na materac został nałożony rabat w wysokości 55%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Original Strong Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC