Chat with us, powered by LiveChat Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 619,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 619,40 zł

Materac kieszeniowy Original Multi z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac kieszeniowy Original Multi został wykonany z użyciem wkładu, w którym każda ze sprężyn umieszczona jest w osobnej przegrodzie. Dzięki temu powierzchnia ugina się punktowo, jedynie w miejscu realnego nacisku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla par, niwelujące ryzyko przebudzania się podczas zmiany pozycji snu. Zastosowane siedem stref twardości zapewnia właściwe podparcie ciała na całej jego długości. Dodatek pianki lateksowej sprawia, że model Original Multi jest niezwykle higieniczny, a pianka wysokoelastyczna niweluje ryzyko odkształceń powierzchni, przedłużając trwałość materaca.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, rolowany, w oryginalnym opakowaniu. Widoczne delikatne zabrudzenie i mała dziurka. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC