• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż

Materac PASODOBLE HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 829,00 zł 1 980,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 980,30 zł

Materac kieszeniowy Pasodoble Hilding w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Pasodoble dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości, idealnie podpiera kręgosłup na całej jego długości, gwarantując regeneracyjny sen. Każda ze sprężyn wkładu kieszeniowego została umieszczona w osobnej przegrodzie, dlatego pracują niezależnie od siebie, co przekłada się na punktową pracę wyłącznie w miejscu realnego nacisku. Model Pasodoble to materac o bardzo wysokim stopniu twardości, dlatego sprawdzi się w przypadku osób o większej wadze. Połączenie wkładu z włókna sizal oraz kokosowego sprawia, że materac jest wyjątkowo sztywny i stabilny, a przy tym odporny na odkształcenia. W zestawie znajduje się antyalergiczny pokrowiec Tencel, który można prać w temperaturze do 60 st.C.
UWAGA! Materac nowy, rolowany, oryginalnie zapakowany, posiada jedno niedoczyszczone zabrudzenie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Model można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Pasodoble Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny
Wyprzedaż