Chat with us, powered by LiveChat Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC 80x200 dziecięcy
  • Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac YOUNG SPECIAL PAN MATERAC 80x200 dziecięcy

920,00 zł 552,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 552,00 zł

Piankowy materac Young Special przeznaczony dla dzieci w antyalergicznym pokrowcu. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Dziecięcy materac Young Special tworzą dwie warstwy wysokiej jakości pianki wysokoelastycznej. Pianki połączone zostały bez użycia kleju, dzięki czemu we wnętrzu materaca dochodzi do lepszej cyrkulacji powietrza. Young Special tworzy doskonałe warunki podczas snu, zapewnia stabilne i zdrowe podparcie ciała na całej długości. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Tencel. Produkt dostępny w rozmiarze 80x200.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, brak oryginalnego opakowania. Materac dostępny z rabatem 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 15 CM
Materac Young Special Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC