• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

2 699,00 zł 1 484,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 484,45 zł

Materac kieszeniowy Original Multi Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi to połączenie wkładu kieszeniowego oraz dwóch rodzajów pianek. Dzięki siedmiu strefom twardości, podczas snu kręgosłup jest odciążony, co zapewnia regeneracyjny i komfortowy wypoczynek. Sprężyny kieszeniowe, dzięki umieszczeniu każdej z nich w osobnej przegrodzie, pracują niezależnie od siebie, zapewniając doskonałe podparcie kręgosłupa na całej jego długości. Górną warstwę materaca stanowi pianka lateksowa, którą wyróżnia odporność na odkształcenia, a także właściwości antyalergiczne. Wkład z pianki wysokoelastycznej gwarantuje z kolei trwałość materaca.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC