• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac MODERN HILDING 180x200 piankowy – OUTLET

4 349,00 zł 3 044,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 044,30 zł

Materac piankowy Modern Hilding w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Modern to nowoczesny komfortowy materac piankowy. Rdzeń stanowi pianka wysokoelastyczna, a warstwy zewnętrzne to profilowana pianka hybrydowa oraz profilowana pianka wysokoelastyczna. Materac jest dwustronny, a każda ze stron ma inny stopień twardości: twardy (H3) i bardzo twardy (H4). Wkład umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, tworząc higieniczne środowisko snu. 7 odmiennych stref twardości sprawia, że każdy odcinek sylwetki otrzymuje odpowiednie podparcie. Modern może być stosowany ze stelażami regulowanymi. Osłaniający go pokrowiec Cashmere został uszyty z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w wygodne uchwyty. Jest przyjemny w dotyku, antyalergiczny i i wchłania nawet 40% wilgoci z otoczenia. Można go zdjąć i wyprać w temperaturze do 40°C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, w zastępczym opakowaniu, widoczne przebarwienie w jednym miejscu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 24 CM
Materac Modern Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż