• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
TEMPUR

Materac TEMPUR CLOUD ELITE 90x200 – OUTLET

7 982,00 zł 4 789,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 789,20 zł

Materac Tempur Cloud Elite w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stabilny materac Tempur Cloud Elite to idealne podłoże do snu dla osób ceniących sobie komfort i higienę w trakcie odpoczynku. Został on skonstruowany, między innymi, z wysokiej jakości pianki TEMPUR oraz materiału wspierającego TEMPUR. Dzięki temu materac perfekcyjnie podpiera wszystkie krzywizny kręgosłupa użytkownika, przez co zapewnia odpowiednią regenerację organizmu. Model skonstruowano tak, aby dobrze przepuszczał powietrze, dlatego nie zagnieżdżają się w nim szkodliwe drobnoustroje. Poprzez zastosowanie solidnych materiałów, materac posłuży przez wiele lat.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, w zastępczym opakowaniu. Słabo widoczne przetarcia oraz zaciągnięcia pokrowca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Tempur Cloud Elite
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
TEMPUR