• Wyprzedaż!
Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex piankowy
  • Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex piankowy
Wyprzedaż
MAGNIFLEX

Materac MAGNISTRETCH SPORT 9 MAGNIFLEX 80x200 piankowy – OUTLET

3 690,00 zł 2 214,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 214,00 zł

Materac piankowy Magnistretch Sport 9 z kolekcji Magniflex w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Magnistretch Sport 9 z kolekcji Magniflex to średnio twardy model, wyróżniający się właściwościami wspomagającymi regenerację mięśni w trakcie codziennego wypoczynku. Produkt pozwala na intensywne rozciągnięcie sylwetki, co aktywnie regeneruje kręgi i mięśnie pleców, niezależnie od przyjętej pozycji snu. Z uwagi na to, model doskonale sprawdzi się w przypadku osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa, a także rosnących nastolatków i osób aktywnych fizycznie. Wkład materaca stanowi połączenie niezwykle komfortowych, opatentowanych pianek Eliosoft. Materac jest dostępny w pokrowcu.
UWAGA! Materac nowy, w rolce. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 23 CM
Materac Magnistretch Sport 9 Magniflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
MAGNIFLEX